back to menu
Career

Fuvarszervező (SMGCL)

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Fuvarszervező (SMGCL).

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az európai Motherson gyárakkal, fuvar igényük felmérése
  • Az igények alapján fuvartender előkészítése, hivatalos formába hozatala
  • Az elkészült tender anyag kiküldése a kiválasztott szállítmányozóknak, a tender teljes lebonyolítása, az esetleges kérdések megválaszolása a résztvevők irányába
  • A beérkezett ajánlatok alapján a legjobb ár/érték arányú fuvarozó kiválasztása
  • Nomináció után a teljes szállítási folyamat nyomonkövetése, felügyelete, az esetlegesen felmerülő problémák kezelése, megoldás keresése
  • A szállítási folyamattal kapcsolatos információk megosztása a megrendelővel
  • A folyamattal kapcsolatos dokumentációs feladatok elvégzése
  • Beérkező fuvarszámlák ellenőrzése és igazolása
  • Fuvardíjakkal kapcsolatos piaci adatok szolgáltatása a kérelmezők irányába
  • Aktív részvétel az európai szintű fuvartenderek előkészítésében, adatok elemzésében

Elvárások:

  • Jó szervezőkészség, talpraesettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Több szálon futó események átlátása, komplex feladatok kezelésének képessége
  • Magabiztos angol nyelvtudás (tárgyalási szint)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimális műszaki véna előny

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Albérlet támogatás akár nettó 35 000 Ft Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Career

Karbantartó

Career

Beszállítói minőségügyi mérnök

Career

Termeléstámogató mérnök

Career

Vevői diszponens (SMGCL)

Career

Folyamatmérnök

Career

Logisztikai supervisor

Career

Logistics Expert (SMGCL)

Career

Belső minőségügyi technikus

Career

Munkavédelmi munkatárs