back to menu
Career

Vevői diszponens (SMGCL)

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Vevői diszponens (SMGCL).

Feladatok:

  • Az európai telephellyel nem rendelkező cégcsoportok termékeit Európán belül ’kereskedelmi partner’-ként értékesíti
  • A partner vevőivel való kapcsolattartás, igény befogadása, részletek egyeztetése
  • A beérkező vevői igények eljuttatása a megfelelő partner részére
  • Szállítmányozással való kapcsolattartás, készletek felügyelése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk kezelése és továbbítása a partner felé
  • Rendelésállomány nyomon követése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően
  • A németországi raktárból történő kiszállítások kezelése
  • Vállalatirányítási rendszer diszpozitív alapadatainak feltöltése, karbantartása
  • Extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Adatszolgáltatás
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (tárgyalási szint)
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Határozottság, proaktivitás
  • Stressz tűrés
  • Jó probléma megoldó képesség és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai képzések Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Versenyképes juttatási csomag Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör